Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan Kisela Voda itno

780 ЕУР

Се продава од: Nale 23 дек. 19:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava trosoben stan 78m2 vo Kisela Voda sproti park Makedonija i kulite Rasadnik. Stanot e na 3-ti kat, so jugoistocna orientacija i gleda kon Vodno - raspolaga so komforna dnevna, kujna, 2 spalni, kupatilo, pomosna prostorija i terasa i priklucen e na centralno greenje. Isto taka, stanot moze da se prodava i celosno opremen.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации