Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 55m2 vo Kisela Voda

50 000 ЕУР

Се продава од: nadezda 06 септ. 11:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
prodavam stan vo B 1 zgrada vo Kisela Voda
nadezda
070358735
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации