Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 70m2 na prizemje Kisela Voda

50 000 ЕУР

Се продава од: igor 09 фев. 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
stanot e na prizemje so pogled i napred i pozadi od zgradata na mirno mesto
Leaflet
Кон почеток