Објавени: ноем. 15 2021 09:49

Stan kaj Rampa Kisela Voda

ЕУР

Објавени: ноем. 15 09:49
Прегледи: 107
Се продава стан кај Рампа кисела вода
56m квадратни на трети кат
Станот има сопствено парно, домофон клима уред, тераса
Зградата е со лифт
Погоден за живеење и за деловен простор
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации