Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 47m2 vo Kisela Voda

52 000 ЕУР

Се продава од: Naum 27 мај 13:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Стан на приземје 47м2+50м2 дворно место во Кисела Вода , реновиран, празен, со наместена кујна. Со сопствено парно на струја. Со чист имотен лист, без никакви правни пречки за продажба.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации