Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 51m2 vo kisela Voda

44 000 ЕУР

Се продава од: Елица 09 фев. 21:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Продавам стан во Кисела Вода од 51m2 на 4 кат станот е во одлична состојба.Има можност за надгардба, станот е празен и веднаш вселив.
Елица
078339558
Leaflet
Кон почеток