Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 53m2 vo Kisela Voda

40 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 28 ноем. 12:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
NOV STAN KARSI DRZAVNA BOLNICA 1 100 EUR
Stan vo Aerodrom 62m2 51 000 EUR
Kompletno renoviran  stan  od 48m2 vo Madzari 32 000 EUR
Nov stan vo Kisela Voda 53m2 47 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
s;28395 Ce prodava stan vo K.Voda na odlicna lokacija so ekstra cena.Stanot raspolaga so spalna,detska,kujna dnevna so trpezarija,dve terasi i wc.Stanot e 53m na 6/7 so lift parking vo blizina na skolo ,gradinka,marketi banki ,park.Iformacii na tel 023246-245 078/427-007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245 , 078 427 007
Leaflet
Кон почеток