Оглас од претпријатие Објавени: апр. 14 2022 01:36

Stan od 53m2 vo Kisela Voda

Објавени: апр. 14 01:36
Прегледи: 1352
Се продава 3 собен стан од 53м2 во Кисела Вода позади економското Васил Антевски Дрен. Станот се наоѓа на 4 кат се продава полуопремен со кујна. Греењето е на струја има и опција за вклучување парно на струја. Зградата има лифт и слободен паркинг простор пред неа.

Apartment for sale with 3bedrooms it has total area of 53m2 located in Kisela Voda behind the economic high school Vasil Antevski Dren. The apartment is located on the 4th floor it is semi-equipped with kitchen. The heating in the apartment is through electrical central heating . The building has an elevator and free parking space in front of it.
Опис на линк

Property One

Агенција за недвижности
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Агенција за недвижности
078247268

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации