Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 57m2 vo Kisela Voda

55 000 ЕУР

Се продава од: Искра 19 јун. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот е со површина од 57 м2 и подрум од е комплетно реновиран со електрична и водоводна инсталација,прозорци и врати и веднаш вселив. Има мозност за договарање на цената. Се наога во близина на СП Маркет.
Искра
072212290
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации