Македонски | Shqip | English |

Stan od 60m2 vo Kisela Voda

Се продава од: Костадинка 06 јун. 11:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Петар Дељан бр.5 влез 3
Површина: 60 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Нереновиран стан од 60м2 - дневна, спална, кујна, остава и купатило. Станот се наоѓа на 6ти спрат од вкупно 7 спратови и има подрумски простор и надворешен паркинг. Зградата има лифт и парно греење. Локацијата е веднаш до општина Кисела Вода.
Нема посетени огласи
Кон почеток