Македонски | Shqip | English |

Stan od 62m2 vo nova gradba

Се продава од: Toni 15 апр. 10:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: ul. Balzakova 32-6
Површина: 62 m2
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Се продава стан во нова градба со површина од 62м2. Се наоѓа на ул. Балзакова 32-6 во Кисела Вода, Скопје позаду Т.Ц. Рамстор на јужен булевар. Станот е на втор кат со поглед на јужен булевар.
Станот има дневна соба со трпезарија и кујна, две спални соби, бања и балкон вселлив веднаш со имотен лист. Зградата има два лифта.
Може и замена за стан во Охрид за истата вредност или со доплата.
Нема посетени огласи
Кон почеток