Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 64m2 vo Kisela Voda

45 000 ЕУР

Се продава од: Елена 09 авг. 00:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава стан во Кисела Вода, на приземје од 4 ката, 64м2 по имотен лист, со две спални соби, дневна,кујна, трпезарија, тераса и подрум од 4м2.Станот е со централно греење и паркинг простор.
Елена
070551313
Leaflet
Кон почеток