Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN OD 76M2 VO KISELA VODA

Се продава од: Соња 17 мар. 16:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Станот е трособен, со убава тераса и поглед према Водно. Се наоѓа на трети спрат и има лифт.
Соња
071344202
Leaflet
Кон почеток