Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 78m2 vo Kisela Voda

0 ЕУР

Се продава од: Ema 22 ноем. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Зградата е одма до Мечкаров бензинската, на самата 24ка станица. Станот е 78м2 и е на 3 (трет) спрат со лифт.
Станот располага со две спални соби, една бања, едно вц, две тераси, голема дневна и кујна. ЛЦД ТВ, машина за перење, инвертер климатизер и друг мебел.

Предност на станот е што има две големи тераси, ладен е во лето, топол во зима. Цената на ел. струја не надминува 2200ден, иако се топли на инвертер климатизер.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР / во зависност од начинот на плаќање, може плаќање и на подолг период.
Станот има имотен лист.

За повеќе информации
Телефони за контакт:
078232672
070338644

Ema
Leaflet
Кон почеток