Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN so 4 spalni sobi vo PRZINO 137m2

105 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 22 ноем. 10:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2836 Огласи во продавницата

ODLICEN LUKSUZEN STAN VO AERODROM 450 ЕУР
EDNOSOBEN stan 33m2 vo CENTAR Bugarska Ambasada 220 ЕУР
EKSLUZIVEN STAN VO CENTAR 800 ЕУР
SE IZDAVA POVOLNO  DELOVEN  PROSTOR 280 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава спрат од куќа - стан во Пржино на преубава локација.
- станот има 110м2 нето станбена површина
- убава голема дневна со трпезарија
- кујна со природна вентилација - прозор
- 4 комотни спални соби
- две бањи
- утилити
- тераси 27м2
- КАТ 1 со засебен влез
- 130м2 дворно место
- подрум 35м2
- чист имотен лист

Евидентен број 28474
Лице за контакт МАРТИН
078/339-365

ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2836 Огласи во продавницата
LUX DUPLEX  150m2 vo Taftalidze so GARAZA -
Stan vo N Lisice 39 000 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO AERODROM 150 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Кон почеток