Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO K VODA 53 m2

0 МКД

Се продава од: Dijana 19 јун. 13:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Prodavam stan od 53 m2 vo naselba K.Voda na ul .Hristo Tatarcev 47T. (so imoten list)
Stanot e na 6 sprat vo nova gradba ima salon so kujna,spalna soba WC dve terasi .
Bidejki e na posleden sprat (6ti) poseduvam dokument so potpisi od site stanari za mozna dogradba / adaptacija ili nadgradba ,nad stanot ima ploca so dopolnitelen pokriv kade ima moznost za dogradba na prostorija .
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации