Оглас од претпријатие Објавени: окт. 08 2019 03:53

Stan vo Kisela Voda 37m2

ЕУР

Објавени: окт. 08 03:53
Прегледи: 102
Se prodava stan vo Kisela Voda, 37m2, dvosoben, 5 kat, bez lift, so cemntralno greenje, jug, celosno renoviran. Cena: 36.000 evra.LivIn - Agencija za nedviznosti
Kontakt: 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Опис на линк

LivIn Agencija Za Nedviznosti

LivIn -  Agencija Za Nedviznosti
Kontakt : 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19
Посети ја страната на нашата продавница

Ul. Petar Pop Arsov br.19

075/246-116

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

LivIn -  Agencija Za Nedviznosti
Kontakt : 075/246-116
E-mail: livinrealestate1@gmail.com
Adresa: Ul. Petar Pop Arsov br. 19
Ul. Petar Pop Arsov br.19 075/246-116

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации