Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kisela Voda so mnogu moznosti

50 000 ЕУР

Се продава од: Mirjana 01 септ. 14:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Продавам стан од 60м2 на 5/8 кат во Кисела Вода, на ул „Локов“ веднаш до градинката. Станот е со класичен распоред, со природна вентилација на кујна и купатило. Распоредот и поставеноста на станот нудат многу можности. Станот има дневна соба, кујна и трпезарија, голема спална соба, 2 големи тераси, лоџија и подрум. Станот е за реновирање.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации