Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kisela Voda stara rampa

45 000 ЕУР

Се продава од: Bojan 22 окт. 16:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Продавам стан во Кисела Вода на Стара Рампа
Зградата се наоѓа во споредна улица на мирна локација во близина на Златен Сремец на само 1 км од Центар.Во близина од 100 метри има маркети, основно и средно училиште и градинка.Станот е комлетно реновиран со пвц прозори,сменети врати, електрична инсталација,реновирано купатило, поставена изолација гипс картон со тервол. Реална површина 64 по ил 52. Со станот следува и подрум од 10 м2. Паркинг има пред зграда. Можност за продажба делумно наместен
Leaflet
Кон почеток