Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KISELA VODA

56 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 21 окт. 12:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата

SE IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO AERODROM 220 ЕУР
Dupleks stan vo Kisela Voda 106 000 ЕУР
Moderen nov stan vo Taftalidze 1 0 ЕУР
EKSTRA STAN ZA IZDAVANJE VO K.VODA 250 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан во К.Вода, во близина на Економското училиште. Станот е со една голема спална, една заградена детска или работна соба, дневна со кујна и трпезарија и купатило. Станот се продава наместен. на трети кат, нема лифт. Пвц прозори, убави плочки , паркет.
Евидентен Број 21380
контакт 078/339-365
Андреј
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата
HOTEL VO KOZLE 260 000 ЕУР
Nova kuka kaj Kanela 850 ЕУР
SE IZDAVA MODEREN STAN VO BUNJAKOVEC 260 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC SO 3 SPALNI SOBI 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации