Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kisela Voda

45 000 ЕУР

Се продава од: Dimitar 17 апр. 19:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan vo kisela voda ul. Gjorgji Sugare broj 14 na prizemje od 45m2 plus dvor od 15 m2 za sopstveni potrebi . Stanot e nova gradba vo nego ima tri vgradeni lizgacki plakari,kujna nova ,wc komplet opremeno
Dimitar
075420288
Leaflet
Кон почеток