Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kisela voda

40 000 ЕУР

Се продава од: Atanas 18 апр. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Se prodava Stan vo k voda 57m2 dve sobi kujna,tarasa +8 m2 podrum. Stanot e vo dobra sostojba, vednas vseliv. Ima parking I ne e na glavna ulica
Leaflet
Кон почеток