Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

STAN VO KISELA VODA

51 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 20 јун. 10:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата

ODLICEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Dvosoben stan vo Kapistec  Zebra 250 ЕУР
Nova kuka vo Volkovo 250m2 so 500m2 plac 78 500 ЕУР
Stan vo Centar 75 750 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Двособен стан на високо приземје во близина на школото Доситеј Обрадовиќ.Година на градба 2012.
Ев.број 31464
Контакт тел: 078/339-365 Тоше
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2977 Огласи во продавницата
Se izdava stan vo Aerodrom 200 ЕУР
Trosoben stan kaj Grcka Ambasada 0 ЕУР
SE IZNAJMUVA EKSTRA STAN VO CENTAR 300 ЕУР
SE IZNAJMUVA UBAVO NAMESTEN STAN VO KOZLE 260 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации