Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kisela Voda

44 400 ЕУР

Се продава од: Mile 20 јун. 15:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава стан во населба К.Вода кај домот на слепи лица. Во станот воопшто не е живеано и се продава комплетно наместен како што е на сликите . Цената изнесува 44.400 евра. Телефон за контакт 070 542 508.
Leaflet
Кон почеток