Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kisela Voda

0 МКД

Се продава од: Александар Вчера 00:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава нов стан - гарсоњера 23 m2 , во Кисела Вода-Скопје, спроти ООУ Кирил Пејчиновиќ.


Информации
Наталија -070 270 896
Александар
070 270 896
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации