Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kisela Voda

67 000 ЕУР

Се продава од: Mila Docevska 30 јул. 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Prodavam stan vo Kisela Voda 64m2 (56m2+8m2terasi).Gradba na zgrada 2005g.renoviran uste ednas vo 2017g.Raspolaga so 1spalana,1mala detska soba,dnevna so kujna i trpezarija,2 toaleti i 2 terasi.Stanot se prodava namesten,moze i prazen po dogovor.Cena 1.050 eur ima prostor za dogovaranje
Mila Docevska
0038970341619
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации