Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo Kisela Voda

1 100 ЕУР

Се продава од: Ognen Вчера 07:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Nov stan, zgradata kje bide gotova vo april 2022, na prizemje karsi sampionce
Cena : 1100 eu
Ognen
 
070351850
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации