Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN ZA PRODAZBA 76m2 K VODA NAMESTEN

77 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 17 јун. 16:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата

SE IZNAJMUVA LUKSUZEN STAN VO KOZLE 500 ЕУР
Stan od 62m2 vo Aerodrom 250 ЕУР
EXTRA PONUDA Aerodrom trosoben stan 54m2 51 000 ЕУР
Novogradba VLAE 53m2  CENA so danok i parking 51 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава четворособен стан 76м2 во Кисела Вода - Расадник.
- Нова зграда.
- 76m2
- 7ми кат
- Бања
- Тоалет
- Тераса
- Одличен распоред и функционалност на станот, сите 3 спални се одвоени со хоник од дневниот простор.
- Две спални соби се со брачни кревети и вградени плакари плус работна соба која може да биде и детска соба.
- СЕ ПРОДАВА комплетно опремен со бела техника - GORENJE Simolicity. бања, тоалет и убава голема тераса.
- Станот е на последен кат, без косини, со одлична изолација и плоча над станот.
- 4 инвертер клима уреди за ладење и греење во секоја соба.
- Во станот не остануваат само уметничките слики и лустерите.

Евидентен број 31034
Тел. 078/339-365 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2987 Огласи во продавницата
Stan so edna spalna soba vo Hrom 44 000 ЕУР
Se izdava luksuzen stan na Vodno 0 МКД
EKSTRA STAN VO KARPOS 1 96 000 ЕУР
Extra ponuda na dvosobni stanovi 1 050 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации