Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
 

Stanovi vo gradba od 34m2 do 89m2 vo Skopje-Kisela Voda

1 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Милошевски 15 септ. 18:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Милошевски

171 Огласи во продавницата

Se izdava kat od kukјa vo Tetovo na ulica 162 300 ЕУР
Stan od 77m2 vo Skopje Kisela Voda 1 200 ЕУР
Stan vo Skopje naselba Kisela Voda 900 ЕУР
Kat od kuka vo Ohrid 165 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Stanovi vo gradba od 34m2 do 89m2 vo Skopje-Kisela Voda.

Stanovite ḱe bidat gotovi za vseluvanje vo septemvri 2022 godina.

Gradbata se naoǵa na ul. Eseninova ima 7 katovi i potkrovje.

Kat 1:

-stan br.6 - 45m2 -orientiran na severoistok -dvosoben.

-stan br.7 -44m2 -orientiran na severozapad -dvosoben.

-stan br.8 -56m2 -orientiran na severozapad -trosoben.

-stan br.9 -61m2 -orientiran na jugozapad -trosoben.

-stan br.10 -41m2 -orientiran na jug -dvosoben (stan za LPP).

-stan br.11 -42m2 -orientiran na jugoistok -dvosoben.
Kat 2:

-stan br.12 - 45m2 -orientiran na severoistok -dvosoben.

-stan br.13 -45m2 -orientiran na severozapad -dvosoben.

-stan br.14 -56m2 -orientiran na severozapad -trosoben.

-stan br.15 -60m2 -orientiran na jugozapad -trosoben.

-stan br.16 -43m2 -orientiran na jug -dvosoben.

-stan br.17 -42m2 -orientiran na jugoistok -dvosoben.

Kat 3:

-stan br.18 - 45m2 -orientiran na severoistok -dvosoben.

-stan br.19 -44m2 -orientiran na severozapad -dvosoben.

-stan br.20 -57m2 -orientiran na severozapad -trosoben.

-stan br.21 -62m2 -orientiran na jugozapad -trosoben.

-stan br.22 -41m2 -orientiran na jug -dvosoben (stan za LPP).

-stan br.23 -42m2 -orientiran na jugoistok -dvosoben.
Kat 4 i 6:

-stan br.24/36 - 45m2 -orientiran na severoistok -dvosoben.

-stan br.25/37 -45m2 -orientiran na severozapad -dvosoben.

-stan br.26/38 -57m2 -orientiran na severozapad -trosoben.

-stan br.27/39 -61m2 -orientiran na jugozapad -trosoben.

-stan br.28/40 -43m2 -orientiran na jug -dvosoben.

-stan br.29/41 -42m2 -orientiran na jugoistok -dvosoben.

Kat 5 i 7:

-stan br.30/42 - 45m2 -orientiran na severoistok -dvosoben.

-stan br.31/43 -45m2 -orientiran na severozapad -dvosoben.

-stan br.32/44 -57m2 -orientiran na severozapad -trosoben.

-stan br.33/45 -61m2 -orientiran na jugozapad -trosoben.

-stan br.34/46 -43m2 -orientiran na jug -dvosoben (stan za LPP).

-stan br.35/47 -42m2 -orientiran na jugoistok -dvosoben.
Kat potkrovje:

-stan br.48 - 45m2 -orientiran na severoistok -dvosoben.

-stan br.49 -45m2 -orientiran na severozapad -dvosoben.

-stan br.50 -89m2 -orientiran na severozapad i jugozapad -četvorosoben.

-stan br.51 -51m2 -orientiran na jug -trosoben.

-stan br.52 -34m2 -orientiran na jugoistok -dvosoben.

Cena: 1200 evra an m2.

Za poveḱe informacii obratete se na:

Filip 077/641-410

Stefani 071/345-955

Šifra: 0213721
Милошевски
Агенција за недвижности
Посетете ја нашата продавница
улица 120 ББ локал.8 Тетово Прикажи на мапата
077641410
Милошевски
  Online
077641410
Leaflet

Милошевски

171 Огласи во продавницата
Се издава гарсоњера во центар на Тетово 150 ЕУР
Parceli od 2000m2 na vlezot od Tetovo 225 ЕУР
Parcela vo selo Sarakjino 20 ЕУР
PARCELA VO TETOVO GORNO MAALO 107 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации