Објавени: мај 15 2022 12:23

Stanovi vo gradba vo naselba Crnice

Објавени: мај 15 12:23
Прегледи: 1669
Се продаваат 2 станбени единици во фаза карабина во населба Црниче. Објектот се наоѓа на многу мирна локација, со неверојатен поглед на градот. Зградата е А1 домување, по еден стан на секој кат. Станот бр.1 е високо приземје и се продава со дворно место.
Стан бр. 2 е со квадратура од 77 m2 .
Зградата е со лифт.
Во самата изградба ќе се користат високо квалитетни материјали. Објектот се состои од 4 станови,со квадратури од 48 до 77 м2.
Паркинг дополнително.
Повеќе инфо на тел.071-365-771 .
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации