Објавени: мар. 07 2022 11:59

Stanovi vo nas.Crnice

Објавени: мар. 07 11:59
Прегледи: 4878
Се продаваат 4 станбени единици во почетна фаза на градба во населба Црниче. Објектот се наоѓа на многу мирна локација, со неверојатен поглед на градот.
Во самата изградба ќе се користат високо квалитетни материјали. Објектот се состои од 4 станови,со квадратури од 48 до 77 м2.
Паркинг и подрум дополнително.
Повеќе инфо на тел.071-365-771 секој работен ден од 08 до 16 часот.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации