Оглас од претпријатие Објавени: окт. 26 2020 11:59

TROSOBEN 54m2 KISELA VODA RASADNIK NA POCETOKOT

ЕУР

Објавени: окт. 26 11:59
Прегледи: 120
Sifra 21 699

Se prodava 3-soben stan 51m2+3m2 terasa, so 2 spalni sobi vo KISELA VODA - RASADNIK kaj restorant Exlusive, stanot se prodava so namestena kujna, dva klima uredi ,vgradeni plakari, komarnici,tenda na terasata, lift i parno !
CIST IMOTEN LIST !
CENA 57.000 E.


kontakt mobilen
077 705 108
077 705 109
02 3051 300

Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации