Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN EKSTRA POVOLNO

0 ЕУР

Се продава од: Данчо 07 дек. 13:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава итно трособен стан,со 2 спални соби
убава дневна соба 78м2 со градско парно на 3 кат
без лифт - чист имотен лист - гратис подрум
Цена 750 евра/м2
Данчо
070225423
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации