Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan od 60m2+20m2 во Кисела Voda

45 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Идеал хаус 04 фев. 11:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава трособен стан од 60м2 + 20м2 во Кисела Вода на 5/5 кат во близина на економското училиште. Станот е во завршна фаза. Проширен е со 2 спални соби и голема тераса. Вкупна површина 80м2
Цена 45.500
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Кон почеток