Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan vo K. Voda

1 050 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ЕКО ПРОЕКТ ГРАДБА ДОО 22 ноем. 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Се продава трособен стан од 57м2, кат 1, на ул. Мишко Михалјловски бр.28 - Кисела Вода, веднаш до детската градинка ,,Весели Цветови''. Станот е во завршна фаза на изградба. Цената изнесува 1 050 еур/м2 со вклучен ДДВ. Информации на тел. 075/230-234
ЕКО ПРОЕКТ ГРАДБА ДОО
075 230 234
Leaflet
Кон почеток