Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VO KISELA VODA MECKAROV

56 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ 22 ноем. 09:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
EKSKLUZIVEN STAN VO NOVO LISICE 72 000 ЕУР
IZNAJMUVAME ODLICEN STAN VO KARPOS KAJ MASINSKI 200 ЕУР
Ekskluzivno opremen stan vo Centar 270 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 50m2 250 ЕУР
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
ШИФРА 3162П

СЕ ПРОДАВА СТАН СО ПОВРШИНА ОД 69М2 СО 2 СПАЛНИ СОБИ, НА 2-РИ КАТ СО ЛИФТ. 1 ТЕРАСА И 1 ТОАЛЕТ. ГРЕЕЊЕ НА СТРУЈА.
ЈУГОЗАПАДНА ОРИЕНТАЦИЈА.

56,000 ЕВРА - НЕ Е ФИКСНА

КОНТАКТ 070210415
[email protected]
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
Фанс Имобилиаре е агенција која успешно работи повеќе години во Скопје. Стекнавме доверба на голем број клиенти. Нашиот љубезен тим во склад со Вашите потреби Ви нуди високо квалитетна и професионална услуга за посредување при купопродажба и закуп на недвижен имот.
Visit our store page
Бул. Асном бр. 9 Show on the map
070210415
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
070210415
Leaflet
подружница ФАНС ИМОБИЛИАРЕ
Ekskluzivno novo opremena garsonjera Aerodrom 230 ЕУР
Ekskluzivno nov dvosoben stan Kisela Voda 200 ЕУР
Ekskluzivno dvosoben renoviran stan rampa 200 ЕУР
Ekskluziven 3soben stan kaj Hotel Rusija Aerodrom 270 ЕУР
Кон почеток