Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VO KISELA VODA

65 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: KASTEL NEDVIZNOSTI 26 мај 11:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

512 Огласи во продавницата

SE IZDAVA DUKAN VO KISELA VODA KAJ CESMA 18 000 МКД
TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 83 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE 300 ЕУР
TROSOBEN OPREMEN STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Се продава трособен стан во Кисела Вода кај ресторан Журнал.
Истиот располага со квадратура од 75 м2 на 1-ви кат со две спални соби, голем дневен простор со трпезарија, кујна, тераса, една бања и еден гостински тоалет.

Цена: 65.000 еур (цената не е фиксна)
Шифра: ПС 8714
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI

KASTEL NEDVIZNOSTI

512 Огласи во продавницата
STAN KAJ SIMPO POVOLEN ZA DEL PROSTOR 54 000 ЕУР
STAN NA RUZVELTOVA VO KAPISTEC OD 100 M2 105 000 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR KAJ MVR 0 МКД
NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации