Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trosoben stan vo Kisela Voda

80 000 ЕУР

Се продава од: Vladimir Денес 16:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava 3 soben stan vo Kisela Voda od 85 m2 vo blizina na Osnovno uciliste, gradinka i prekrasen park
Vladimir
078246653
Leaflet
Кон почеток