Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Trosoben stan

0 МКД

Се продава од: Vladimir 21 септ. 18:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava trosoben stan, so dve spalni od 77m2 i 14 m2 terasi i podzemna garaza od 26m2. Na treti sprat so lift i gradsko parno Na ul. Gorge Sugare br.8
Vladimir
070248579
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации