Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UBAV TRISOBEN STAN VO PRIPOT

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 25 авг. 15:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ЕВ.БРОЈ 5336
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ТРИСОБЕН СТАН ВО ПРИПОР ГРАДБА 2011,НА 1 КАТ ВО ЗГРАДА СО ЛИФТ
61м2+8м2 тераса и,паркинг во цената,има лифт,Останува кујна,клима,плакар во ходник.
ЦЕНА 53000 ЕВРА
КОНТКАТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Lokal 125m2 terasa 110m2 vo GTC -
SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 230 EUR
Baraka vo Radisani 65 000 EUR
STAN VO AERODROM 46 000 EUR
Кон почеток