Оглас од претпријатие Објавени: авг. 03 2022 09:47

Ubav vednas vseliv stan 96m2 i 8m2 podrum vo K.Voda

ЕУР

Објавени: авг. 03 09:47
Прегледи: 1747
Agencijata za nedviznosti Bukefal AS ekskluzivno prodava ubav vednas vseliv stan vo Kisela Voda do opstinata , vo neposredna blizina ima osnovno uchiliste , park , market , gradinka ...

96m2
82m2 stanbena povrshina
14m2 - 3 balkoni
8m2 podrum
Istok - zapad
5ti kat od 8 kata ( ima lift )
Zgrada Pelagonija

Stanot ima chist imoten list
Stanot e vo dobra sostojba , treba da se renovira

Ubav funkcionalen raspored
( hodnik , kujna , dnevna soba , trpezarija , balkon , shpajz , dve kupatila , dve golemi spalni sobi , dve terasi od spalnite )

Cena : 82000 evra

3% danok na prenos vo grad SK plaka kupuvachot
Advokat i notar kupuvachot

Kupuvachite NE PLAKAAT agenciska provizija

Kon tel : 078356889 Viki - Bukefal AS
Опис на линк

Букефал АС

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018
Посети ја страната на нашата продавница

Ул.Македонија бр.56 Скопје

078681018/078356889

https://bukefalas.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

 
Квалитетот не е чин , тој е навика ...
"УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА"
Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС

Кога жените работат , економијата расте !
Менаџери за маркетинг и продажба :
Вики :☎️078356889
Мелита :☎️078681018

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации