Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

URBAN LIVING NOV DVOSOBEN STAN VO RASADNIK

50 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: URBAN LIVING 11 дек. 20:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

795 Огласи во продавницата

URBAN LIVING nov stan vo Taftalidze 0 ЕУР
Najevtina ponuda na stanovi vo gradba 850 ЕУР
SE IZDAVA PREUBAV 2 SOB NAM STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
URBAN LIVING izdava trosoben stan vo Taftalidze 350 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Agencija Urban Living prodava stan od 49 m2 vo Rasadnik Kisela Voda.Stanot se naoga vo zgrada na Bortas gradba 2010 godina na sedmi kat so lift i raspolaga so: dnevna so kujna,spalna,hodnik,banja,terasa i plus 15m2 galerija.
Cena 50 000 eur
kontakt 077 696 126
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Посетете ја нашата продавница
Rimska 3 Прикажи на мапата
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

795 Огласи во продавницата
URBAN LIVING IZDAVA STAN 67M2 VO NOVO LISICE 250 МКД
УРБАН ЛИВИНГ izdava odlicen stan vo Debar Maalo 300 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA EXTRA STAN KARSI KATOLICKA 400 ЕУР
UrbanLiving izdava prazen stan vo Kisela Voda 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации