Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

URBAN LIVING PRODAVA EXTRA STAN VO KISELA VODA

73 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: URBAN LIVING 20 јун. 16:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra C150

Se prodava trosoben stan, so dve spalni od 77m2 i 14 m2 terasi i podzemna garaza od 26m2. Na treti sprat so lift i gradsko parno Na ul. Gorge Sugare. Cena 73 000 evra, so moznost za dogovor.
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Прикажи на мапата
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

712 Огласи во продавницата
URBAN LIVING STAN VO KARPOS 4 65 000 EUR
URBAN LIVING PRODAVA STAN 50м2 VO CENTAR 58 000 EUR
URBAN LIVING stan vo Cairs JAJA PASA 31 000 EUR
AGENCIJA URBAN LIVING IZDAVA STAN DO UNIVERZALNA 280 EUR
Кон почеток