Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VEDNAS VSELIV STAN OD 40m2 1 SPALNA VO KISELA VODA

Оглас од претпријатие Се продава од: RealEstatesMacedonia.com Вчера 07:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

363 Огласи во продавницата

Iznajmuvame deloven prostor 275m2 vo Centar -
NOV MODERNO OPREMEN STAN SO DVE SPALNI AERODROM 400 ЕУР
SE IZDAVAAT  LUKSUZNI 2 KATA OD KUKA NA VODNO 700 ЕУР
Se izdava stan kaj Mlecen 86m2 so dve spalni 300 ЕУР
Се продава веднаш вселив стан во Кисела Вода, Расадник, во зграда градена 2013 год. Станот е на 4ти кат со лифт. Располага со една спална, дневна, кујна, терпезарија, бања и утилити. Во станот остануваат вградени плакари и кујна и инвертер клима. Ориентација југ.
RealEstatesMacedonia.com
Potragata po Vashiot dom zapochnuva ovde.
Apostol Guslarot 6 lok.1
078300679, 078 270170
RealEstatesMacedonia.com
078300679
Leaflet
RealEstatesMacedonia.com

RealEstatesMacedonia.com

363 Огласи во продавницата
Moderna kuka vo naselba Radishani 230 000 ЕУР
RENOVIRAN STAN 54m2 VO GJORCE ITNO EXTRA CENA 34 000 ЕУР
SE IZNAJMUVA LUK STAN OD 108M2 VO CRNICE 550 ЕУР
NOV STAN 50m2 KOMPLET OPREMEN I GARAZA KAJ DRZAVNA 60 000 ЕУР
Кон почеток