Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 Soben stan vo Aerodrom

1 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: НЕДВИЖНОСТИ 09 дек. 16:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата

AVTOKOMANDA TRISOBEN 81m2 POVOLNO 0 МКД
Kompletno renoviran dvosoben stan Aerodrom 60 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV OPREMEN DVOSOBEN STAN VO N LISICHE 250 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Centar 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продаваат новоградба 2-собни станови во Аеродром , вселиви Мај 2017 год.,во близина на поликлиника Јане Сандански од:
-40м2 на 9-ти кат со една спална, дневна, кујна, трпезарија, купатило, балкон
-47м2 на 6-ти кат со една спална, дневна, кујна, трпезарија, купатило, балкон


Цена 1000 е х м2


ш.6147
ш.6148


Контакт : Надица 071/218-646


http://bozinoski.mk/
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220

НЕДВИЖНОСТИ

1952 Огласи во продавницата
Novogradba stanovi vo Karpos 0 МКД
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO K VODA 300 ЕУР
SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN CITY MALL 0 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO AERODROM 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации