Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 SOBEN STAN VO CENTAR

72 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 28 јул. 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR 280 ЕУР
2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 69 600 ЕУР
NOVI STANOVI VO AERODROM 0 МКД
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 55 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ПОЛИЦИСКАТА СТАНИЦА СЕ ПРОДАВА 2 -СОБЕН СТАН ОД 56М2 СТАНБЕНА + 3 ТЕРАСА, НА 3/6КАТ, СО ЛИФТ, ПАРНО, ОРИЕНТИРАН Ј/И, СО ИЛ. Ш.5712
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR 250 ЕУР
OBJEKT SO DVOR VO VLAE 65 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO TAFTALIDZE 300 ЕУР
STAN VO KARPOS 1 30 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации