Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 soben stan vo gardaba vo Taftalidze 1

58 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 29 ноем. 16:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава 2-собен стан во градба во Тафталиџе 1 , од 58м2 ,со посебна спална, дневна, кујна, бања и тераса. Има лифт. Вселив Август 2019год. Може да се доплати за паркинг.

е.б. 10568

Контакт: 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Кон почеток