Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

69 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 27 мај 14:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO MADZIR MAALO 67 000 ЕУР
STAN VO KARPOS 4 60 000 ЕУР
SE IZDAVA 3 SOBEN STAN VO CENTAR 0 МКД
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ВО ТАФТАЛИЏЕ СЕ ПРОДАВА 58М2 ,2-СОБЕН СТАН Н 2/7 КАТ, СО ЛИФТ,ПАРНО, ГРАДБА 2017 ГОДИНА, СО ВГРАДЕНИ ПЛАКАРИ И КУЈНА,ОРИЕНТИРАН СЕВЕР, СО ИЛ. Ш.6314
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
Stan vo  Micurin 59 500 ЕУР
STAN VO KOZLE 62 000 ЕУР
Deloven prostor  vo Centar 75 300 ЕУР
2 SOBEN STAN VO CENTAR 72 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации