Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

3-sob stan, 93m2-Kisela Voda

71 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Novel Nedviznosti 10 дек. 13:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2543 Огласи во продавницата

Se izdava namesten stan vo Centar 67m2 300 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor 64m2 Centar 350 ЕУР
Se izdava kancelariski prostor 75m2 Debar Maalo 300 ЕУР
Se izdava 2 sob namesten stan Centar 320 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Sifra: J3554
Se prodava 3-sob stan vo Kisela Voda. Stanot e so vkupna povrsina od 93m2, od koi 88m2 stanbena povrsina + 5m2 terasa, na 4 kat bez lift so centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 2 spalni sobi, 1 banja, terasa, orientacija jug.
Cena: 71.000 Evra


www.novelestate.com

Kontakt: Novel Nedviznosti
tel. +389 (0) 2 3241 154
mob. +389 (0) 78 454 915
e-mail. [email protected]
Novel Nedviznosti
Агенција „Новел Недвижности“ - Успех базиран на одлично познавање на пазарот на недвижности и разбирање на потребите на нашите клиенти !
Посетете ја нашата продавница
бул.Партизански Одреди 40-1/1 Прикажи на мапата
078-45 49 15, 02-324 11 54
https://www.novelestate.com
Novel Nedviznosti
  Online
078-45 49 15, 02-324 11 54
Novel Nedviznosti

Novel Nedviznosti

2543 Огласи во продавницата
Se izdava opremen kancelariski prostor Centar 500 ЕУР
Se izdava lokal 28m2 Centar 250 ЕУР
3 sob stan vo Aerodrom 65 000 ЕУР
Opremen kancelariski prostor od 260m2 vo Centar 10 ЕУР
Кон почеток