Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

3 SOBEN STAN VO GORCE PETROV

55 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 07 мај 10:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR CENTAR I KISELA VOD -
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO KOZLE 500 ЕУР
Se izdava namestena garsonjera vo Centar 200 ЕУР
2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE  1 55 500 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ ВО БЛИЗИНА НА СТАРОТО КИНО СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ОД 70М2,СО 2 ТЕРАСИ, ОСТАВА И ПОДРУМ, ОРИЕНТИРАН СЕВЕРНО,ДЕЛУМНО РЕНОВИРАН. Ш.5244
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Visit our store page
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Show on the map
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
  Online
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
KUKA SO PLAC VO KOZLE 185 000 ЕУР
4 STAN OD 89M2 VO CENTAR 95 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO KOZLE 86 250 ЕУР
STAN OD 52M2 VO VLAE 46 000 ЕУР
Кон почеток